fbpx

Apliko Online – Zbritje e hershme

Slider

Hapen aplikimet për vitin shkollor
2020/2021

Mirë se vini në Qendrën e Pranimit të shkollës sonë. Ju lutemi përdorni këtë formular për të aplikuar për pranimin e fëmijës tuaj në shkollën tonë. Ne kemi nevojë për informacion të plotë dhe të saktë për nxënësin, prandaj sigurohuni që të plotësoni të gjitha fushat.

Duhet të jetë email e saktë

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Slider